چهارمین همایش ملی علوم ورزشی و تربیت بدنی ایران

4th National Conference on Sport Sciences and Physical Education of Iran

 
        |     09:59 - 1396/11/29  
 
توافق نامه ثبت نام
1-به قوانين نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و رعايت ضوابط اسلامي و اخلاقي پايبند بوده و اطلاعيه هاي عمومي درج شده در سايت را مطالعه نموده و مطابق آنها عمل نمايم.
2- از درج هرگونه مطلب مغایر با محتوای تخصصی (نظیر موضوعات سیاسی جهت دار و غیر متعارف) خودداری نمايم.
3- موافقم که در صورت کسب امتیاز لازم از سوی کمیته علمی "بعنوان مقاله برتر" با اعلام دبیر خانه  بصورت حضوری شرکت نمایم.در غیر اینصورت بصورت وبینار آنلاین " غیر حضوری" در همایش شرکت می نمایم و حضور فیزیکی در کنگره نخواهم داشت. و متعهد می شوم که در وبینار آنلاین مطابق برنامه زمانی شرکت نموده و در انجام تبادل اطلاعات و پرسش و پاسخ همانند همایش حضوری مشارکتی فعالی داشته باشم.
4-به منظور حفظ رسمیت سایت، وارد کردن نام و نام خانوادگی کامل (منحصرا با الفبای فارسی)  به هنگام ثبت نام ضروری است و از درج نامهای مختصر جلوگیری به عمل می آید  و رمز خود را در اختيار ديگران قرار ندهم.
5- مقاله خود را مطابق ضوابط درج شده در سايت (راهنماي نگارش مقاله) تهيه، تنظيم و در موعد مقرر ارسال نموده و متعهد مي شوم مقاله ارسالي را به ديگر  همایش ها ارسال ننمايم.
6- در هنگام ثبت مقاله كليه مشخصات مربوطه را  تكميل نمايم و از در اختيار قرار دادن مستندات  همایش به افراد ديگر خودداری نمايم و  انتخاب نهايی گزينه های اختياری مندرج در سايت را بر عهده دبير اجرايی قرار خواهم داد تا در صورت صلاحديد اقدام نموده و حق هيچگونه اعتراضی را نداشته باشم.
7- پيش ازهر گونه ارتباط با دبيرخانه كليه اطلاعيه های عمومی در سايت را مطالعه نموده و مطابق آنها عمل نمايم.
8- هزينه های خود را مطابق جدول هزينه های درج شده در سايت در مهلت قانونی تعيين شده پرداخت نمايم در غير اين صورت برابر ضوابط مالی همایش هزينه عودت نخواهد شد.
9- هيچ گونه فعالیت تجاری و درآمدزا در سایت را بدون هماهنگی قبلی و عقد قرارداد با مدیریت سایت انجام ندهم.
10- از كپي برداري مقالات ديگران خودداري نموده و حق قانونی مقالات ارائه شده برعهده اينجانب خواهد بود. و از ارائه هر گونه مدارك و فيش جعلی خودداری نموده ، در غير اينصورت مديريت سايت مي تواند مطابق قانون با بنده برخورد نمايد.
11- موظف می گردم که پس از نمایه سازی مقالات در سایت های نمایه کننده به هیچ عنوان حق اعتراضی در خصوص حذف مقاله و تغییر آن از وب سایت نمایه شده نداشته باشم .
12- موظف می گردم پس از اخذ گواهینامه اعطایی از دبیرخانه هیچگونه درخواستی مبنی بر تغییر عنوان و تغییر اسامی و متون مندرج در گواهی نداشته باشم.
13- آدرس دقيق پستی خود را در مهلت مقرر قانونی ثبت نموده ، در غير اين صورت مسئوليت برگشت مرسوله پستی اينجانب بر عهده دبيرخانه اجرايی نمي باشد.
14- هر گونه سوء استفاده احتمالی از سایت، حتی در صورت عدم اشاره به آن در این آئین نامه موجب پیگیرد قانونی خواهد بود.
15- روابط عمومی سايت از طریق قسمت "تماس با ما" به صورت يك روز در ميان پذیرای نظرات، انتقادات، پیشنهادها و گزارشات شما محققين محترم می باشد. قبل از هر گونه پرسش كليه اطلاعيه های عمومی  سايت را مطالعه می نمايم.