مهلت ارسال چکیده+ اصل مقالات
95/7/14 تمدید تا 2 آبان 95
مهلت ارسال هزینه ها
95/8/3
   تاریخ برگزاری همایش
8 آبان 95
 
• ...
  عضویت در تلگرام انجمن توسعه و ترویج علوم و فنون بنیادین
تمدید مهلت ارسال مقالات
با توجه به درخواست های مکرر محققان مبنی بر تمدید مهلت ارسال مقالات، به اطلاع می‌رساند با تصویب شورای راهبردی همایش مهلت ارسال مقالات تا 2 آبان ماه 95 تمدید شده است. این زمان آخرین مهلت ارسال مقالات خواهد بود و پس از آن هیچ مقاله ای پذیرش نخواهد شد. لذا خواهشمند است هر چه سریعتر نسبت به ارسال مقالات خود به دبیرخانه همایش اقدام نمایید.
1395/07/04 ادامه مطلب


 امکان دریافت بسته همایش بدون حضور فیزیکی فراهم شد.
به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیر خانه اجرایی کنگره، جهت رفاه حال کلیه عزیزان و به خصوص آن دسته از افرادی که امکان حضور فیزیکی در روز همایش را ندارند دبیرخانه اجرایی بسته ایشان را به همراه کتاب الکترونیک مجموعه مقالات و دیگر خدمات انتخابی به آدرسی که در هنگام ثبت نام درج شده است ارسال می نماید لذا خواهشمند است شرکت کنندگان در هنگام ثبت نام در تکمیل نمودن اطلاعات مربوطه دقت نمایند.
1395/07/03 ادامه مطلب


نمایه سازی مقالات کنفرانس در سایت سیویلیکا و کنسرسیوم محتوی ملی
به اطلاع کلیه کاربران سایت میرساند که طبق هماهنگی ها و رایزنی های به عمل آمده با انتشارات بوم سازه نمایه سازی مقالات پذیرش شده این کنفرانس در سایت سیویلیکا و کنسرسیوم محتوی ملی جمهوری اسلامی ایران مذکور انجام می پذیرد.
1395/07/02 ادامه مطلب


شروع ثبت نام در کارگاه های آموزشی
با توجه به درخواست های پژوهشگران ارجمند تعدادی کارگاه آموزشی الکترونیکی در بخش خدمات کنترل پنل شما درج گردیده است. لازم بذکر است به افراد شرکت کننده گواهینامه شرکت در دروه آموزشی با ذکر ساعت اهداء میگردد.
1395/07/01 ادامه مطلب


مهم: نحوه ثبت نام در سایت + تدوین و ارسال مقاله + اعلام نتایج + واریز هزینه ها
پژوهشگران ارجمند بمنظور صرفه جویی در وقت گرانبهای خود و اطلاع از نحوه ثبت نام در سایت + تدوین و ارسال مقاله + اعلام نتایج + واریز هزینه ها به ادامه مطلب بروید.
1395/06/01 ادامه مطلب


ارائه گواهی بین المللی PCMS از کشور استرالیا
بر اساس مصوبات شورای سیاستگزاری همایش و به منظور ارائه خدمات برتر به فرهیختگان شرکت کننده در همایش ، دبیرخانه همایش اقدام به تهیه و ارسال گواهینامه بین المللی شرکت در همایش توسط آکادمی PCMS کشور استرالیا و گروه آموزشی بین المللی MIG خواهد نمود.در صورت تمایل به گرفتن این گواهی به خدمات کنترل پنل خود مراجعه کنید.
1394/05/04 ادامه مطلب


  محورهای همایش
    محورهای دومین همایش ملی علوم ورزشی و تربیت بدنی ایران

 الف: مدیریت ورزشی


ب: فیزیولوژی ورزشی

پ:آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی   

ت:رفتار حرکتی    

محورهای ویژه

 (برای مشاهده زیر محور ها اینجا کلیک نمایید)


جمعه 30 مهر ماه 1395

تا همایش ...

008
برگزار کنندگان
حامیان